Hledáte zajímavé exponáty a jste milovníkem umění? Garantujeme Vám, že pravidelně v této aukci dáme do dražby nové položky. A na co se můžete těšit? Budou to opravdu zajímavá díla. Více se dozvíte po vstupu.

Klasická aukce číslo 7

Každý den něco nového

Začátek aukce Sobota 22. prosince 2018 20:00

Chcete se zúčastnit této aukce?
Zaregistrujte se nebo se přihlašte, jste-li již registrován(a).

Galerie Kutná Hora - Galerie Václava Radimského

Pašinka, působiště Václava Radimského, se nachází 10 km od Kutné Hory. Jsme aukční galerie specializovaná na tvorbu tohoto mistra. Zde malíř Václav Radimský pobýval a zanechal v první polovině 20. století v místních rodinách svá impresionistická díla. Děkujeme všem majitelům, kteří se rozhodli prodat obrazy našeho největšího impresionisty ve spolupráci s naší galerií. Jen připomínáme některé názvy vydražených obrazů v roce 2018: Letní odpoledne na Labi, Zarostlá zátočina, Imprese – západ slunce, Západ slunce, Říční břeh, Letní jitro, Svítání v lese, Zarostlý rybník, Polabská zátočina, Zčeřené rameno Labe, Zrcadlení v tůni, Zarostlá zátočina u Veletova, Labe – říční rameno, Polední imprese, Zátočina s osikami, Lekníny v zátočině, Rameno Labe – západ slunce, Podzimní den před deštěm. Na českém trhu se jedná dosud o největší počet prodaných maleb tohoto mistra v aukční síni za jediný rok. Všechny dražené obrazy Václava Radimského se dostali v naší aukci poprvé na oči veřejnosti. Naše galerie buduje svoje jméno na garantované 100% autenticitě dražených děl a vydražená díla z obchodního hlediska po určité době stahujeme z internetu. Gratulujeme úspěšným dražitelům k získání hodnotných děl, vždy s přiloženým certifikátem pravosti. Potěší nás, pokud si dílo zavěsíte na zeď, kde vám dělá radost. Ale jsme také z obchodního hlediska potěšeni, pokud se dílo po nějaké době rozhodnete prodat. Jedná o investičního malíře, kde stálá poptávka udržuje dílo vysoké hodnoty v odpovídající cenové hladině. Václav Radimský a další impresionisté se těší zaslouženému zájmu a stále rostoucí oblibě mezi znalci a sběrateli. Očekáváme v následujících letech rostoucí sběratelskou hodnotu děl těchto malířů. S optimismem hledíme do roku 2019; budete se moci těšit, jsme přesvědčeni, na další hodnotná díla tohoto velkého mistra. Přejeme vám klidný a pohodový závěr roku 2018, úspěšný start v Novém roce a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci v celém roce 2019.

Nepřehlédněte tato díla

olej/plátno pod sklem- 45 x 35,5 cm

12 000 - 18 000
Aktuálně za 2 800 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:50

olej/karton - 40 x 50 cm

60 000 - 80 000
Aktuálně za 20 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:10

tuš/papír pod sklem - 23,5 x 18 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 1 900 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:35

olej/karton pod sklem - 72 x 54 cm

250 000 - 300 000
Aktuálně za 70 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 20:00

olej/karton pod sklem - 51 x 71 cm

350 000 - 400 000
Aktuálně za 100 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 20:20

olej/karton pod sklem - 70 x 95 cm

300 000 - 350 000
Aktuálně za 80 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 20:45

Všechna díla této aukce

Výběr autora:

olej/karton pod sklem - 69 x 79 cm

Aktuálně za 60 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:30

olej/plátno - 35,5 x 51,5 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 6 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:31

litografie/papír - 76,6 x 40,8 cm

Aktuálně za 4 500 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:33

olej/karton pod sklem - 30 x 40 cm

5 000 - 8 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:35

olej/plátno - 41 x 31,5 cm

Aktuálně za 4 500 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:38

olej/plátno - 59,5 x 80 cm

Aktuálně za 4 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:40

olej/plátno - 50 x 50 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:45

akvarel/papír pod sklem - 31 x 42 cm

15 000 - 20 000
Aktuálně za 10 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:47

olej/plátno - 39 x 54 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:48

12 000 - 18 000
Aktuálně za 2 800 Kč

olej/dřev. deska - 34 x 49 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:52

olej/sololit - 33 x 46 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:53

olej/karton - 69 x 87 cm

5 000 - 6 000
Aktuálně za 3 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:55

olej/plátno - 48 x 57 cm

7 000 - 9 000
Aktuálně za 4 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:57

olej/plátno - 50 x 70 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 18:58

olej/plátno - 77 x 52 cm

Aktuálně za 72 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:00

olej/překližka - 40 x 55 cm

Aktuálně za 3 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:01

olej/plátno - 58 x 98 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:02

olej/plátno - 49,5 x 60 cm

5 000 - 7 000
Aktuálně za 4 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:04

olej/dřevo - 18 x 13 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 1 900 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:05

komb. technika/papír pod sklem - 61 x 30 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 900 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:06

kresba/papír pod sklem - 13 x 9,5 cm

Aktuálně za 1 900 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:07

olej/plátno - 42 x 31 cm

Aktuálně za 1 900 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:08

olej/dřevo - 18x13 a 16x15 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 1 300 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:09

olej/karton - 40 x 50 cm

60 000 - 80 000
Aktuálně za 20 000 Kč

olej/plátno - 47 x 61 cm

Aktuálně za 26 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:15

olej/plátno - 38 x 48 cm

Aktuálně za 4 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:16

olej/plátno - 50 x 70 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:19

olej/karton - 31 x 40 cm

Aktuálně za 5 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:20

pastel/karton pod sklem - 44 x 30 cm

30 000 - 40 000
Aktuálně za 6 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:23

olej/plátno - 39 x 42 cm

Aktuálně za 4 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:25

olej/plátno - 95 x 95 cm

50 000 - 60 000
Aktuálně za 40 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:26

kombin. technika/karton - 37 x 28 cm

5 000 - 7 000
Aktuálně za 3 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:28

olej/plátno - 57 x 38 cm

5 000 - 7 000
Aktuálně za 2 800 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:29

olej/plátno - 65 x 96 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:30

olej/plátno pod sklem - 67 x 51 cm

45 000 - 60 000
Aktuálně za 38 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:32

olej/sololit - 40 x 30 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:34

10 000 - 15 000
Aktuálně za 1 900 Kč

gicléé/plátno - 93 x 45 cm

Aktuálně za 3 700 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:43

olej/karton - 50 x 80 cm

Aktuálně za 17 000 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:45

olej/plátno - 34 x 47 cm

Aktuálně za 3 500 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:47

olej/plátno - 51 x 72,5 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 30.01.2019, 19:49

250 000 - 300 000
Aktuálně za 70 000 Kč

350 000 - 400 000
Aktuálně za 100 000 Kč

300 000 - 350 000
Aktuálně za 80 000 Kč