Hledáte zajímavé exponáty a jste milovníkem umění? Garantujeme Vám, že pravidelně v této aukci dáme do dražby nové položky. A na co se můžete těšit? Budou to opravdu zajímavá díla. Více se dozvíte po vstupu.

Klasická aukce číslo 7

Každý den něco nového

Začátek aukce Středa 10. ledna 2018 20:00

Chcete se zúčastnit této aukce?
Zaregistrujte se nebo se přihlašte, jste-li již registrován(a).

Galerie Kutná Hora - příjem obrazů do zimní aukce

Stále probíhá příjem obrazů do naší zimní aukce. V případě zájmu o prodej obrazů nás kontaktujte. Opětovně děkujeme všem majitelům, kteří se rozhodli prodat v roce 2017 umělecká díla ve spolupráci s naší galerií. Navázali jsme mnohá přátelství a jsme potěšeni, že nás dále doporučujete. Taktéž gratulujeme úspěšným dražitelům k získání těchto děl. Potěší nás, pokud si dílo zavěsíte na zeď, kde vám dělá radost. Ale jsme i z obchodního hlediska potěšeni, pokud se dílo po nějaké době rozhodnete prodat. S optimismem hledíme do roku 2018; budete se moci, jsme přesvědčeni, těšit na další zajímavá díla. Přejeme vám úspěšný start v roce 2018 a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Všechna díla této aukce

Výběr autora:

pastel/karton - 45 x 31 cm

10 000 - 12 000
Aktuálně za 5 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:00

pastel/karton - 45 x 31 cm

10 000 - 12 000
Aktuálně za 5 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:01

olej/karton - 50 x 69 cm

5 000 - 7 000
Aktuálně za 2 900 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:02

olej/plátno - 67 x 95 cm

Aktuálně za 3 900 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:03

olej/plátno - 50 x 70 cm

Aktuálně za 2 900 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:06

olej/karton - 49 x 69 cm

4 500 - 6 000
Aktuálně za 2 900 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:09

olej/plátno - 55 x 75 cm

7 000 - 8 000
Aktuálně za 4 500 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:12

pastel/karton - 45 x 31 cm

10 000 - 12 000
Aktuálně za 5 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:15

pastel/karton - 45 x 31,5 cm

10 000 - 12 000
Aktuálně za 5 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:18

olej/karton - 70 x 100 cm

30 000 - 35 000
Aktuálně za 14 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:21

olej/dřev. deska - 74 x 55 cm

Aktuálně za 4 500 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:24

akvarel/karton pod sklem - 52 x 62 cm

Aktuálně za 5 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:27

akvarel/papír pod sklem - 31 x 42 cm

15 000 - 20 000
Aktuálně za 8 500 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:30

olej/plátno - 34 x 47 cm

Aktuálně za 3 800 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:33

gicléé/plátno - 55 x 41,5 cm

3 500 - 4 500
Aktuálně za 2 250 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:34

gicléé/plátno - 55 x 37,5 cm

6 000 - 7 000
Aktuálně za 3 400 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:35

gicléé/plátno - 51,5 x 55 cm

5 000 - 6 000
Aktuálně za 2 750 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:36

gicléé/plátno - 55 x 37,5 cm

5 000 - 6 000
Aktuálně za 3 400 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:37

gicléé/plátno - 93 x 45 cm

8 000 - 9 000
Aktuálně za 3 750 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:38

gicléé/plátno - 55 x 41 cm

7 000 - 8 000
Aktuálně za 3 750 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:39

gicléé/plátno - 55 x 99,5

8 000 - 9 000
Aktuálně za 3 750 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:40

olej/karton - 35 x 42 cm

7 000 - 8 000
Aktuálně za 4 500 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:41

lept/ruční papír - 17,8 x 17 cm

Aktuálně za 5 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:42

lavírovaná kresba - 27 x 20 cm

6 000 - 9 000
Aktuálně za 3 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:43

litografie/papír - 84,2 x 71,2 cm

15 000 - 18 000
Aktuálně za 9 900 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:44

litografie/papír - 29 x 15 cm

5 000 - 7 000
Aktuálně za 2 800 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:45

litografie/papír - 65,6 x 50,2 cm

13 000 - 15 000
Aktuálně za 7 900 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:46

olej/plátno - 57 x 38 cm

6 000 - 7 000
Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:47

olej/plátno - 85 x 65 cm

25 000 - 30 000
Aktuálně za 14 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:48

olej/plátno - 95 x 95 cm

80 000 - 90 000
Aktuálně za 54 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 19:49

olej/karton pod sklem - 44 x 64 cm

300 000 - 350 000
Aktuálně za 85 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 20:00

olej/karton pod sklem - 41 x 48 cm

160 000 - 190 000
Aktuálně za 65 000 Kč
Konec aukce Středa 14.02.2018, 20:30