Hledáte zajímavé exponáty a jste milovníkem umění? Garantujeme Vám, že pravidelně v této aukci dáme do dražby nové položky. A na co se můžete těšit? Budou to opravdu zajímavá díla. Více se dozvíte po vstupu.

Klasická aukce číslo 7

Každý den něco nového

Začátek aukce Pátek 04. května 2018 14:58

Chcete se zúčastnit této aukce?
Zaregistrujte se nebo se přihlašte, jste-li již registrován(a).

Galerie Kutná Hora - příjem obrazů do jarní aukce

Stále probíhá příjem obrazů do naší jarní aukce. V případě zájmu o prodej obrazů nás kontaktujte. Opětovně děkujeme všem majitelům, kteří se dosud rozhodli prodat umělecká díla ve spolupráci s naší galerií. Navázali jsme mnohá přátelství a jsme potěšeni, že nás dále doporučujete. Taktéž gratulujeme úspěšným dražitelům k získání těchto děl. Potěší nás, pokud si dílo zavěsíte na zeď, kde vám dělá radost. Ale jsme i z obchodního hlediska potěšeni, pokud se dílo po nějaké době rozhodnete prodat. S optimismem hledíme do budoucnosti; budete se moci, jsme přesvědčeni, těšit na další zajímavá díla. Přejeme vám hodně štěstí v online aukci a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Nepřehlédněte tato díla

litografie/papír - 38 x 28 cm

30 000 - 35 000
Aktuálně za 22 500 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:40

olej/karton pod sklem - 56 x 76 cm

250 000 - 300 000
Aktuálně za 80 000 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 20:00

olej/karton pod sklem - 58 x 78 cm

250 000 - 300 000
Aktuálně za 80 000 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 20:15

Všechna díla této aukce

Výběr autora:

tempera/papír pod sklem - 23 x 28 cm

12 000 - 15 000
Aktuálně za 4 500 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:00

olej/karton - 25 x 35 cm

Aktuálně za 2 500 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:04

olej/plátno - 70 x 50 cm

13 000 - 18 000
Aktuálně za 4 500 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:08

olej/sololit - 36,5 x 38 cm

2 500 - 3 000
Aktuálně za 900 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:09

kombin. technika/karton, sklo - 25 x 35 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:10

olej/dřevotříska - 70 x 80 cm

Aktuálně za 700 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:11

kombin. tech./karton pod sklem - 39 x 54 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 700 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:12

olej/plátno fix. na kart. - 32 x 40 cm

Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:13

olej/plátno - 32,5 x 48,5 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 450 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:14

tempera/sololit - 61,5 x 54,5 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:15

olej/karton - 50 x 68,5 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:16

olej/plátno - 64,5 x 94,5 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:17

olej/plátno - 50 x 60 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 450 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:18

olej/překližka - 50 x 58 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:19

olej/plátno - 55 x 74,5 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 900 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:20

olej/plátno - 40,5 x 64 cm

Aktuálně za 450 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:21

olej/karton - 59,5 x 69,5 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:22

olej/karton - 49 x 64,5 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:23

olej/karton - 49,5 x 69,5 cm

6 000 - 7 000
Aktuálně za 1 100 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:24

olej/plátno - 85 x 70 cm

Aktuálně za 450 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:25

olej/plátno - 51 x 72,5 cm

5 000 - 6 000
Aktuálně za 1 100 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:26

olej/plátno - 51,5 x 69,5 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:27

olej/plátno - 60 x 33,5 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:28

olej/karton pod sklem - 49,5 x 68 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:29

strukturální grafika/papír - 21 x 29,5 cm

25 000 - 30 000
Aktuálně za 11 000 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:30

olej/plátno pod sklem - 49 x 32 cm

8 000 - 12 000
Aktuálně za 900 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:31

olej/plátno pod sklem - 60 x 33 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:32

olej/plátno - 59,5 x 33,5 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:33

olej/karton - 45 x 35 cm

1 300 - 1 800
Aktuálně za 330 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:34

olej/překližka - 40 x 27 cm

Aktuálně za 330 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:35

olej/karton - 16,5x 22,5 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:36

tempera/karton pod sklem - 30 x 55 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:37

olej/karton - 45 x 35 cm

Aktuálně za 530 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:38

olej/sololit - 33 x 41 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 330 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:39

litografie/papír - 38 x 28 cm

30 000 - 35 000
Aktuálně za 22 500 Kč

olej/plátno - 32 x 40 cm

Aktuálně za 475 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:41

komb. technika/papír, sklo - 28 x 20 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:42

olej/karton - 14 x 11 cm

Aktuálně za 470 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:43

olej/plátno - 46 x 65 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 1 330 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:44

olej/plátno - 98 x 110 cm

Aktuálně za 4 000 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:45

komb. technika/karton pod sklem - 30 x 41 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 800 Kč

olej/karton - 35 x 49,5 cm

3 500 - 4 500
Aktuálně za 1 300 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:46

litografie/papír, sklo - 44,7 x 33,8 cm

25 000 - 35 000
Aktuálně za 11 000 Kč

olej/plátno - 74 x 89 cm

3 500 - 4 500
Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:47

olej/karton - 50 x 69,5 cm

3 500 - 4 500
Aktuálně za 1 400 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:48

olej/karton pod sklem - 20 x 34 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 1 900 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:49

olej/plátno - 50 x 70 cm

4 500 - 6 000
Aktuálně za 1 900 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:50

gicléé/plátno - 55 x 37,5 cm

5 000 - 6 000
Aktuálně za 3 400 Kč

gicléé/plátno - 93 x 45 cm

8 000 - 9 000
Aktuálně za 3 750 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:51

olej/plátno - 40 x 50 cm

3 500 - 4 500
Aktuálně za 1 450 Kč

litografie/papír - 34 x 50 cm

25 000 - 30 000
Aktuálně za 16 000 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:52

litografie/papír - 84,2 x 71,2 cm

15 000 - 18 000
Aktuálně za 7 900 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:53

lavírovaná kresba - 27 x 20 cm

5 000 - 8 000
Aktuálně za 2 500 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:54

olej/karton - 35 x 47 cm

13 000 - 15 000
Aktuálně za 7 900 Kč

olej/plátno - 55 x 41 cm

14 000 - 18 000
Aktuálně za 8 900 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:55

tisk/papír - 15 x 13 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 2 000 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 19:56

250 000 - 300 000
Aktuálně za 80 000 Kč

250 000 - 300 000
Aktuálně za 80 000 Kč

olej/karton pod sklem - 55 x 80 cm

300 000 - 350 000
Aktuálně za 145 000 Kč
Konec aukce Středa 30.05.2018, 20:30