• 636728938628603711_havelka2.JPG
  • 636728938780335913_havelka1.JPG
  • 636728938919205147_havelka3.JPG
  • 636728939141708653_havelka4.JPG
  • 636728939369524177_havelka5.JPG
  • 636728939533190457_havelka6.JPG

Havelka

Krajina s rybníkem

ID Aukce: 973
olej/papír pod sklem - 22 x 30 cm

2 000 - 3 000
Vyvolávací cena:

200 Kč

200 Kč

100 Kč
STS69582 2004. 12. 2018 16:50:23

GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC! Obraz z fondu České spořitelny. Původní stav, oděrky na malbě a rámu, datace 1939, signováno vlevo dole Havelka. Malba v duchu realismu 19. století.