• 636729910372223694_vavra1.JPG
  • 636729910512099665_vavra2.JPG
  • 636729910680241521_vavra3.JPG
  • 636729910818232680_vavra4.JPG
  • 636729910968900461_vavra5.JPG
  • 636729911110323909_vavra6.JPG
  • 636729911232036980_vavra7.JPG

Vávra

Poděbrady, starý domek u mostu

ID Aukce: 959
akvarel/papír pod sklem - 23 x 30 cm

2 000 - 2 500
Vyvolávací cena:

100 Kč

300 Kč

100 Kč
Příhozů: 3
BEE11630 3004. 12. 2018 16:46:04
RXH36537 2004. 12. 2018 16:46:00
BEE11630 1003. 12. 2018 14:36:57

GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC! Obraz z fondu České spořitelny. Původní stav, oděrky na rámu, rozměr 23 x 30 cm, s rámem 45 x 51 cm, pasparta, datace 1945, signováno vpravo dole Vávra. Zezadu přípis autora: Vávra, Poděbrady, Starý domek u mostu a štítek: Hellichovo muzeum Poděbradska