• 636779659938833763_RADIMS31.JPG
  • 636611237590488288_C3.JPG
  • 636611237744558851_C10.JPG
  • 636611237911593506_C5.JPG
  • 636611238036053197_C7.JPG
  • 636611238168420460_C8.JPG
  • 636611238317174066_C9.JPG
  • 636611238472319385_C11.JPG
  • 636611238603734537_C12.JPG
  • 636779660155252833_RADIMS30.JPG
  • 636779660845067603_RADIMS33.JPG

Zátočina s osikami

ID Aukce: 954
olej/karton pod sklem - 55 x 80 cm

300 000 - 350 000
Vyvolávací cena:

80 000 Kč

80 000 Kč

5 000 Kč
XSV59965 8000027. 11. 2018 14:41:09

GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC! Radimského obraz v původním, masivním, dřevěném rámu a adjustací, je působivou prací jednoho z našich největších impresionistů, žáka Claude Moneta. Pohledy na řeky, potůčky, jezírka, tůně i zátočiny maloval Radimský v průběhu celé své tvorby. Znázorňoval je v různých denních i ročních dobách, za různých atmosférických podmínek. Na znázorněném motivu zaujme mistrovo znázornění vodní hladiny s plovoucími rostlinami a řasy, v níž se odráží okolní porost. Na březích zátoky vynikají křoviny a vzrostlé osiky s hutnou, plastickou, zelenou barvou listů. V pozadí je opět, v šedém tónu, viditelné typické stromoví, a to podél hlavního toku. Olej na kartonu 55 x 80 cm, zaskleno, signatura vpravo dole VRadimský (typ signatury 1A - viz v menu SIGNATURY RADIMSKÝ). Pravost díla posouzena PhDr. et Mgr. Oldřichem Vaňurou. Součástí obrazu certifikát pravosti. Dílo bude předáno výherci aukce na zaregistrované adrese v ČR pracovníkem Galerie Kutná Hora. Přejeme Vám příjemnou aukci díla s vysokou sběratelskou hodnotou.

Video obrazu: