• 636729927439791435_chorjak3.JPG
  • 636729927612438767_chorjak4.JPG
  • 636729927821877509_chorjak5.JPG
  • 636729927006464241_chorjak2.JPG
  • 636729927221314485_chorjak1.JPG

Chorjak

Život na dvoře

ID Aukce: 868
olej/plátno - 37 x 44 cm

Vyvolávací cena:

400 Kč

500 Kč

100 Kč

Obraz z fondu České spořitelny. Původní stav, oděrky na rámu, signováno vpravo dole Chorjak (azbukou).