• 636729876721814191_proch2.JPG
  • 636729877039712094_proch3.JPG
  • 636729877207900996_proch4.JPG
  • 636729876874829731_proch1.JPG

Procházka J.

Prachovské skály

ID Aukce: 865
akvarel/papír pod sklem - 35 x 44 cm

1 000 - 1 500
Vyvolávací cena:

200 Kč

600 Kč

100 Kč
Příhozů: 5

Obraz z fondu České spořitelny. Původní stav, oděrky na rámu, datace 1923, signováno vpravo dole J. Procházka.