• 636728676942974756_ne4.JPG
  • 636728677086952979_ne5.JPG
  • 636728677198854681_ne6.JPG

Pojizeří

ID Aukce: 850
olej/plátno - 52 x 70 cm

Vyvolávací cena:

300 Kč

300 Kč

100 Kč

Obraz z fondu České spořitelny. Původní stav, otluky na rámu, nesignován.