• 636727096609762912_neznamy6.JPG
  • 636727096735844489_neznamy5.JPG
  • 636727096844670481_neznamy7.JPG
  • 636727096959192780_neznamy8.JPG

Zvonice v Poděbradech

ID Aukce: 834
akvarel/papír pod sklem - 70 x 50 cm

1 000 - 1 500
Vyvolávací cena:

200 Kč

300 Kč

100 Kč

Obraz z fondu České spořitelny. Oděrky na rámu, signováno vpravo dole.