• 636723733179946191_neznam2.JPG
  • 636723733295502004_neznam1.JPG
  • 636723733437561730_neznam4.JPG
  • 636723733564437747_neznam3.JPG

Tatry

ID Aukce: 797
olej/plátno - 79 x 95 cm

Vyvolávací cena:

2 800 Kč

2 800 Kč

0 Kč

Obraz z fondu České spořitelny. Původní stav, oděrky na rámu, nesignováno.