• 636556201244430106_3b.JPG
  • 636556201320774685_3a.JPG
  • 636556201408630187_3c.JPG
  • 636556201519394417_3d.JPG

Dudák

ID Aukce: 745
olej/plátno pod sklem - 60 x 33 cm

Vyvolávací cena:

600 Kč

600 Kč

100 Kč

Obraz z fondu České spořitelny. Původní stav, nesignováno, oděrky na rámu.