• 636415917554427500_Les1.JPG
  • 636415917681146250_Les.JPG
  • 636415917855052500_Les2.JPG
  • 636415917945365000_Les3.JPG
  • 636415918038490000_Les1a.JPG
  • 636415918135521250_Les4.JPG

Cesta z vísky

ID Aukce: 579
olej/plátno - 57 x 38 cm

6 000 - 7 000
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

0 Kč

Mimořádně zdařilá malba v duchu realismu s předpokládanou datací přelomu 19. a 20. století. Místně poškozená malba a rám, místně krakeláž. Signatura vpravo dole V. Grus.