• 636499868723418293_Sourek1.JPG
  • 636499868838920425_Sourek3.JPG
  • 636499868955171482_Sourek4.JPG
  • 636499869052114204_Sourek5.JPG
  • 636499869175131779_Sourek2.JPG
  • 636499869307812706_Sourek6.JPG

Šourek František
*1904 +?

Krkonoše

ID Aukce: 554
olej/karton - 49 x 69 cm

4 500 - 6 000
Vyvolávací cena:

2 900 Kč

2 900 Kč

0 Kč

Olej na kartonu, signatura vpravo dole F. Šourek, původní stav, oděrky na rámu.

Narozen roku 1904 v Prostějově. Malíř krajin ve Velkém Oseku u Kolína.