• 636499857113862519_Stein2.JPG
  • 636499857212154425_Stein4.JPG
  • 636499856903158810_Stein1.JPG
  • 636499857015879636_Stein3.JPG

Stein Václav
*1917 +1944

Mořský příboj

ID Aukce: 553
olej/plátno - 50 x 70 cm

Vyvolávací cena:

2 900 Kč

2 900 Kč

0 Kč

Olej na plátně, signatura vlevo dole VStein, původní stav, oděrky na rámu. Jedna z cennějších maleb při cestách po zahraničí.

Akademický malíř v Praze, židovského původu. Malba olejomaleb i žánrových scén z venkovského života. Zemřel roku 1944 v koncentračním táboře.