• 636511910255806408_RADIM69.JPG
  • 636511911825800297_RADIM70.JPG
  • 636511912282190570_RADIM57.JPG
  • 636511912486820364_RADIM58.JPG
  • 636511912656376411_RADIM56.JPG
  • 636511912844590727_RADIM55.JPG
  • 636511912030061288_RADIM53.JPG

Letní odpoledne na Labi

ID Aukce: 550
olej/karton pod sklem - 44 x 64 cm

300 000 - 350 000
Vyvolávací cena:

80 000 Kč

85 000 Kč

5 000 Kč
ITY24946 8500015. 1. 2018 23:53:59
OJQ75517 8000012. 1. 2018 8:54:01

Nabízíme Radimského dílo v původním originálním rámu a adjustaci. Znalci a sběratelé Radimského vědí, že zobrazoval na březích řek především olše, vrby, osiky a křoviny. Není známo moc děl, na kterých ztvárnil topoly. Na malbě zaujme výborně propracovaná prostorová kompozice včetně zrcadlení topolů v blankytně modré hladině. Signatura vlevo dole VRadimský, původní rámování a adjustace, drobné oděrky ma rámu, zaskleno. Nálepky: Rámařství E. Skalický, Brno, dále pořadové číslo 16. Předpokládaná datace se jeví kolem 20. let minulého století. Pravost díla konzultována s PhDr. et Mgr. Oldřichem Vaňurou. Součástí obrazu certifikát pravosti. Přejeme Vám příjemnou aukci tohoto díla s vysokou sběratelskou hodnotou.