• 636212299703245000_nezn50.JPG
  • 636212299774651250_nezn51.JPG
  • 636212299831213750_nezn52.JPG
  • 636212299613870000_nezn49.JPG

Koupající se ženy

ID Aukce: 411
olej/plátno - 70 x 90 cm

1 500 - 1 900
Vyvolávací cena:

800 Kč

800 Kč

100 Kč

Signatura vpravo dole nečitelná. Otluky na rámu, mírně poškozená malba.