• 636269481114141250_nezn1.JPG
  • 636269481249297500_nezn2.JPG
  • 636269481350078750_nezn3.JPG
  • 636269481435078750_nezn4.JPG

Krajina se zátokou

ID Aukce: 370
olej/karton - 26 x 30 cm

Vyvolávací cena:

400 Kč

400 Kč

100 Kč

Obraz nesignován. Datace 1. pol. 20. století.