• 636211673396057500_nezn16.JPG
  • 636211673474338750_nezn18.JPG
  • 636211673696526250_nezn19.JPG
  • 636211673770745000_nezn20.JPG
  • 636211673322776250_nezn14.JPG
  • 636211673561057500_nezn17.JPG
  • 636211673832932500_nezn21.JPG
  • 636211678312932500_nezn22.JPG

Honci krav

ID Aukce: 232
olej/plátno pod sklem - 55 x 70 cm

15 000 - 20 000
Vyvolávací cena:

2 900 Kč

3 300 Kč

200 Kč
Příhozů: 3

Mistrná malba stáda krav s honci malovaná nepochybně malířem zvířecích motivů. Naprosto realistické provedení olejové malby na plátně fix. na kartonu, pod sklem. Původní adjustace, rámování. Datace 1896. Signatura vlevo dole nečitelná.