• 637093573165463237_betlem8.JPG
  • 637093573313897935_betlem9.JPG
  • 637093573448981618_betlem10.JPG
  • 637093571991148151_betlem1.JPG
  • 637093572216609672_betlem2.JPG
  • 637093572365815073_betlem3.JPG
  • 637093572529995511_betlem4.JPG
  • 637093572710894899_betlem5.JPG
  • 637093572852407783_betlem6.JPG
  • 637093573004116493_betlem7.JPG
  • 637093573638729811_betlem11.JPG
  • 637093573810609050_betlem12.JPG
  • 637093573978234114_betlem13.JPG
  • 637093574169436310_betlem14.JPG
  • 637093574293815922_betlem15.JPG

Betlém

ID Aukce: 1222
keramika/dřevo - 49 x 59 cm

Vyvolávací cena:

500 Kč

700 Kč

100 Kč
Příhozů: 3

Nabízíme v aukci starožitný betlém neznámého autora. Původní stav. Jedná se o kombinaci dřeva a nespecifikovaného materiálu, pravděpodobně hlíny s původní malbou na tomto plastickém díle. Detailní fotografie jsou přiloženy. Nedatované stáří - předběžně odhadovaná datace konec 19. nebo začátek 20. století. Rozměr 49 x 59 x 7 cm. Možno zavěsit nebo postavit. Přejeme Vám příjemnou aukci tohoto díla. Dopravné u třetího a jakéhokoliv dalšího obrazu, vydraženého dne 4.12. jedním dražitelem, je zdarma.