• 636862905925988905_anez1.JPG
  • 636862906040627715_anez3.JPG
  • 636862905818438365_anez2.JPG

Rybník se stromy

ID Aukce: 1219
olej/plátno - 54 x 73 cm

Vyvolávací cena:

300 Kč

300 Kč

0 Kč

Původní stav, oděrky na rámu, nesignováno. Dopravné u třetího a jakéhokoliv dalšího obrazu, vydraženého dne 4.12. jedním dražitelem, je zdarma.