• 636904442598966293_balcarik2.JPG
  • 636904442696790495_balcarik1.JPG
  • 636904442821459670_balcarik3.JPG
  • 636904442960554860_balcarik4.JPG
  • 636904443068723170_balcarik5.JPG

Balcařík Josef

Na trhu

ID Aukce: 1197
olej/karton - 50 x 70 cm

4 000 - 5 000
Vyvolávací cena:

2 400 Kč

2 400 Kč

0 Kč

Olej na kartonu, původní stav, oděrky na rámu, signováno vpravo dole Balcařík. Dopravné u třetího a jakéhokoliv dalšího obrazu, vydraženého dne 4.12. jedním dražitelem, je zdarma.