• 636904496199423065_ne1.JPG
  • 636904496386176076_ne2.JPG
  • 636904496545240164_ne3.JPG
  • 636904496709928753_ne4.JPG
  • 636904496904055103_ne5.JPG

Studie cikánky

ID Aukce: 1143
olej/plátno - 57 x 79 cm

4 000 - 8 000
Vyvolávací cena:

1 800 Kč

1 800 Kč

0 Kč

Olej na plátně, původní stav, datace 1948, otluky na rámu, signaováno vpravo dole O.Blažíček. S vysokou pravděpodobností se nejedná o známého malíře Oldřicha Blažíčka, proto prodáváno jako neznámý autor.