• 636904465581806178_nez1.JPG
  • 636904465732776490_nez2.JPG
  • 636904465877777945_nez3.JPG
  • 636904466028105338_nez4.JPG

Zátiší s granátovými jablky

ID Aukce: 1140
olej/plátno - 28 x 38 cm

5 000 - 8 000
Vyvolávací cena:

2 200 Kč

2 200 Kč

0 Kč

Olej na plátně 28 x 38 cm. Období historismu po roce 1880, malba v lazurách, nesignováno, původní rám se nedochoval. Vzadu obraz podepsán původním majitelem a opatřen inventárním číslem. Již na první pohled je zde patrný ucelený finiš malby bez viditelných tahů štětcem v jemných lazurních vrstvách. Novodobá adjustace v honosném rámu podtrhuje kvalitu díla, vyhotoveného technikou starých mistrů.