• 636253470174161250_Moucha1.JPG
  • 636253470377442500_Moucha4.JPG
  • 636253470546192500_Moucha3.JPG
  • 636253470640567500_Moucha2.JPG
  • 636253470796505000_Moucha5.JPG

Moucha Jaroslav

Partie u Kutné Hory

ID Aukce: 1083
olej/plátno - 58 x 98 cm

2 000 - 3 000
Vyvolávací cena:

200 Kč

200 Kč

0 Kč

Obraz bez rámu, datace 1966, signatura vpravo dole Moucha.

Kutnohorský hudebník a malíř - autodidaktik, který především ve svých akvarelech zachycoval krásu přírody. Taktéž malíř kutnohorských motivů. Jeho obrazy byly tištěny na pohlednice.