• 636415917554427500_Les1.JPG
  • 636415917681146250_Les.JPG
  • 636415917855052500_Les2.JPG
  • 636415917945365000_Les3.JPG
  • 636415918038490000_Les1a.JPG
  • 636415918135521250_Les4.JPG

Grus V.

Cesta z vísky

ID Aukce: 1074
olej/plátno - 57 x 38 cm

5 000 - 7 000
Vyvolávací cena:

2 800 Kč

3 800 Kč

200 Kč
Účastníků: 4
Příhozů: 5

Mimořádně zdařilá malba v duchu realismu s předpokládanou datací - dle malby a typu rámu - z přelomu 19. a 20. století. Místně poškozená malba, místně krakeláž, otluky na rámu. Signatura vpravo dole V. Grus.