• 636811253613214715_nezn2.JPG
  • 636811253718312572_nezn1.JPG
  • 636811253823485706_nezn3.JPG
  • 636811253918712691_nezn4.JPG

Hrad

ID Aukce: 1043
olej/plátno - 47 x 61 cm

Vyvolávací cena:

26 000 Kč

26 000 Kč

0 Kč

Obraz pravděpodobného mistra německé výtvarné školy z 19. století. Malba místně restaurována - vlevo nahoře. Nesignováno.