• 636789502579358894_krcka1.JPG
  • 636789502723010021_krcka2.JPG
  • 636789502370312196_akon2.JPG
  • 636789502894596061_krcka3.JPG
  • 636789503044440312_krcka4.JPG
  • 636789503204054969_akon1.JPG
  • 636789503346552380_akon3.JPG
  • 636789503503446565_akon4.JPG

Konvolut 3 obrázků

ID Aukce: 1025
kombin. technika/papír

Vyvolávací cena:

100 Kč

100 Kč

0 Kč

GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC! Konvolut z fondu České spořitelny. Původní stav, oděrky na rámu. Stav viz foto - 1) Břízky, akvarel/papír, 25x19 cm, sig. H. Krčka 2) Chalupy, poškoz. malba, 12x17 cm 3) Ves, kresba, 8,5x19 cm.