• 636765898952968023_Kohout2.JPG
  • 636765899117344778_Kohout1.JPG
  • 636765899253342850_Kohout3.JPG
  • 636765899382557517_Kohout4.JPG
  • 636765899486734737_Kohout5.JPG

Kohout J.

Žně

ID Aukce: 1018
olej/plátno - 40 x 50 cm

Vyvolávací cena:

100 Kč

100 Kč

0 Kč

GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC! Obraz z fondu České spořitelny. Původní stav, oděrky na malbě a rámu, krakeláž, datace 1940, signatura vpravo dole J. Kohout.