• 636767485761759015_nezna1.JPG
  • 636767485902085993_nezna2.JPG
  • 636767486030395246_nezna3.JPG

Selská chalupa

ID Aukce: 1001
akvarel/papír pod sklem - 15 x 22 cm

1 000 - 1 500
Vyvolávací cena:

100 Kč

100 Kč

0 Kč

GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC! Obraz z fondu České spořitelny. Původní stav, oděrky na rámu, nesignováno.