Stonner (Štonner) Gustav

Narozen: 1893, Zemřel: ?
Narodil se roku 1893 ve Zvoleni na Slovensku. Malíř figuralista. V květnu 1927 pořádal v Karlových Varech soubornou výstavu svých obrazů. Téhož roku odjel na delší pobyt do Španělska. V 60. a 70. letech 20. století prováděl restaurátorské práce pro Galerii města Bratislavy.

olej/plátno - 63,5 x 99,5 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Čtvrtek12.04.2018, 19:48