Scheibenhof Artur

Narozen: 1887, Zemřel: 1963
Narozen roku 1887. Malíř ve Slavkově u Karlových Varů. Na výstavě soudobé kultury v Brně roku 1928 vystavoval např. akvarel „Domy u písečných domů“, který bylo možno zakoupit za 550 Kč. Vystavoval v roce 1935 v Ústí na Labem, např. obraz „Hřeben rudohorský“. Zemřel roku 1963.

olej/plátno - 63 x 80,5 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Čtvrtek12.04.2018, 19:45