Moucha Jaroslav

Narozen: , Zemřel:
Kutnohorský hudebník a malíř - autodidaktik, který především ve svých akvarelech zachycoval krásu přírody. Taktéž malíř kutnohorských motivů. Jeho obrazy byly tištěny na pohlednice.

olej/plátno - 58 x 98 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa30.01.2019, 19:02