Rombald J.

Narozen: , Zemřel:
Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.

olej/plátno - 38 x 47 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 1 100 Kč
Konec aukce Středa24.05.2017, 19:11