Narozen: , Zemřel:

olej/plátno - 66 x 96 cm

Aktuálně za 700 Kč
Konec aukce Středa10.10.2018, 19:36

olej/sololit - 45 x 65 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa10.10.2018, 19:29

olej/plátno - 79 x 95 cm

Aktuálně za 2 800 Kč
Konec aukce Středa10.10.2018, 19:06

olej/plátno - 52 x 70 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa10.10.2018, 19:04

olej/plátno - 66 x 96 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa10.10.2018, 19:03

olej/plátno - 60 x 82 cm

Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa10.10.2018, 18:56

akvarel/papír pod sklem - 70 x 50 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa10.10.2018, 18:47

olej/karton - 33 x 46 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa10.10.2018, 18:17

olej/plátno - 59,5 x 33,5 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa30.05.2018, 19:33

olej/plátno pod sklem - 60 x 33 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa30.05.2018, 19:32

olej/plátno - 60 x 33,5 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa30.05.2018, 19:28

olej/plátno - 85 x 70 cm

Aktuálně za 450 Kč
Konec aukce Středa30.05.2018, 19:25

olej/dřevotříska - 70 x 80 cm

Aktuálně za 1 400 Kč
Konec aukce Středa30.05.2018, 19:20

olej/překližka - 50 x 58 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa30.05.2018, 19:19

olej/plátno - 64,5 x 94,5 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa30.05.2018, 19:17

olej/karton - 30 x 39 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Čtvrtek12.04.2018, 20:15

olej/plátno - 47,5 x 69,5 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Čtvrtek12.04.2018, 20:09

olej/karton - 50 x 70 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Čtvrtek12.04.2018, 19:51

olej/plátno - 64,5 x 94,5

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Čtvrtek12.04.2018, 19:42

olej/plátno - 69,5 x 93

1 500 - 2 500
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Čtvrtek12.04.2018, 19:39

olej/karton pod sklem - 70 x 100 cm

5 000 - 6 000
Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa22.11.2017, 18:17

olej/karton - 44 x 24 cm

Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa25.10.2017, 18:12

socha bronz - 45 cm - 11,5kg

15 000 - 20 000
Aktuálně za 5 100 Kč
Konec aukce Středa07.06.2017, 18:44

olej/plátno - 70 x 90 cm

1 500 - 1 900
Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa17.05.2017, 18:07

olej/karton - 26 x 30 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa10.05.2017, 19:05

olej/plátno - 130 x 94 cm

Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa05.04.2017, 19:00

olej/plátno pod sklem - 55 x 70 cm

15 000 - 20 000
Aktuálně za 3 300 Kč
Konec aukce Středa15.03.2017, 18:59

dřevo - 129,5 x 103,5 cm

Aktuálně za 900 Kč
Konec aukce Středa15.03.2017, 18:20

tužka/papír pod sklem - 23 x 15 cm

Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Čtvrtek23.02.2017, 19:50

dřevoryt/papír pod sklem - 10 x 15 cm

2 000 -3 000
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa22.02.2017, 19:45

olej/plátno - 50 x 60 cm

Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Pondělí06.02.2017, 19:00